Gegužės 7 d. į Šiaurės Lietuvos literatų susitikimą „Kūrybos pašaukti“, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, sugūžėjo gausus būrys literatūros, poezijos ir muzikos mylėtojų iš Kėdainių, Panevėžio bei Kupiškio. Renginys vyko Panevėžio rajone, Juozo Tumo-Vaižganto ir knygnešių muziejuje. Ustronėje, nepaprasto grožio gamtos kampelyje, mums, Kupiškio literatų klubo atstovėms: Eugenijai Urbonienei, Genovaitei Koriznienei, Eleonorai Mildai Vaižmužienei ir šių eilučių autorei, teko pabuvoti pirmą kartą.

Kūnus maloniai šildė saulė, sieloms atgaivą teikė nuoširdus priėmimas, kūrybos klausymas bei skambėjusios dainos, kurias šventės dalyviams dovanojo Dembavos mokyklos moksleivių ansamblis, Kėdainių dainuojamosios poezijos grupė „Minoras“, gitaros stygas virpino ir dainavo Elena Baguševičiūtė ir panevėžiečių ansamblis.

Artimiau su renginio dalyviais ir rengėjais susipažinome ir pabendravome prie bendrų vaišių stalo. Įdomiais istorijas ir faktus apie muziejų, Ustronės apylinkes ir čia augančius medžius mums papasakojo knygnešių muziejaus darbuotojas Audrius Daukša.

Išvykome su tulpių puokštėmis, padėkomis, pasimainytomis knygomis ir pakylėta nuotaika.

Komentarai   

#1 S.Ona 2015-05-12 23:01
Šaunuolės, kad atvykot. o kad tiko, tai dar puikiau
Cituoti

Komentuoti