Rokiškis – kultūros sostinė 2019, mus, Kupiškio literatus, liepos 17 d. pakvietė į poezijos skaitymus. Jie vyko Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje.

Tai nebuvo tikros dvikovos ar varžytuvės. Tai buvo smagus eilių skaitymas poromis. O poros susidarė visiems išsitraukus po du sunumeruotus lapelius. Tad kiekvienam teko ir antrą kartą, jau su kitu šventės dalyviu, skaityti ir tarsi pasivaržyti poetinio žodžio skambesiu...

Kai rokiškietė Danutė Mažeikienė paskaitė eilėraštį, kuriame visi žodžiai prasideda ta pačia raide, jai nenusileido ir mūsiškė Genovaitė Koriznienė, atsakiusi šmaikščiu vaizdeliu, kur kiekvienas žodis taipogi prasideda vis ta pačia raide. Gražiomis miniatiūromis pasidalino rokiškietės Alė Darata Kazlauskienė ir Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio bibliotekos vedėja Reda Kiselytė.

Daug gražių, jausmingų ir brandžių eilių klausytojams dovanojo ir kiti rokiškio poetai. Rokiškietė, dalyvavusi šioje šventėje kaip klausytoja, geru žodžiu paminėjo ir padėkojo mūsų Giedrei Murnikovienei už gražius jos eilėraščius.

Šioje poezijos šventėje dalyvavome keturios. Be jau minėtų, eiles skaitė Aldona Lavickienė bei šio straipsnelio ir nuotraukų autorė.

 

Komentuoti